WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

İnternet sitelerinin bireysel olarak hizmet göstermekte olan firmalarına bu konuda teknik destek vermek, kurumsal içerik ve SEO ayarlını gerçekleştirmek, tanıtımlarını aynı profesyonellikte gerçekleştirmek firmamızı vermiş olduğu hizmetler arasında yer almaktadır. İnternette kurumsal olarak hizmet veren yani çok fazla hedef kitleye ulaşan ve pazarlama ya da buna bağlı konularda çalışmakta olan firmaların da buna göre tasarlanması gerekmektedir.

Bireysel olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarımı, web sitesine yapılacak olan yazılımlar ve bununla alakalı alt yapısal tüm süreçler bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz internet sitelerinde önemsediğimiz noktalardan birisi de kesintisiz olarak sağlanan hizmettir. Firmanıza ulaşacak olan müşteri kitlesinin aradığını kolay bulması ve internet sitesini donma problemleriyle karşı karşıya kalmadan açıyor olması, kurumsallaşma konusunda atılan ilk adımlardan birisi olarak da dikkat çekmektedir.

Firmamız, anlaşmış olduğu müşteriyle sürekli olarak istişare içerisinde çalışmaktadır. Yapılmakta olan hizmet konusunda müşteri sürekli olarak bilgilendirilir ve internet sitesine eklenecek olan bütün otomasyonlar ile alakalı da bilgi almaktadır. Marka geliştirmesi yapılırken müşterilerin mevcut beklentilerinin tamamının karşılanması amaçlanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti firmamız açısından çok önemlidir. Dolayısıyla müşterinin memnun kalmayacağı ya da internet sitesinde olmasını istemeyeceği bir işlem siteye uygulanmaz. Müşteri ve firmamız bu noktada bir fikir içerisinde çalışmaktadır. Yapılmakta olan hizmet konusunda müşteri sürekli olarak bilgilendirilir ve internet sitesine eklenecek olan bütün otomasyonlar ile alakalı da bilgi almaktadır. Marka geliştirmesi yapılırken müşterilerin mevcut beklentilerinin tamamının karşılanması amaçlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamız açısından çok önemlidir. Dolayısıyla müşterinin memnun kalmayacağı ya da internet sitesinde olmasını istemeyeceği bir işlem siteye uygulanmaz. Müşteri ve firmamız bu noktada bir fikir birliğine vararak çalışmaktadır. Çalışmaların tamamı anlaşıldığı tarihte teslim yapılmaktadır. Güncelleştirmeler de devamlı firmamız tarafından yapılabilmektedir.